Wiejskie zwierzęta

W ostatnim tygodniu grupa Nieśmiałków utrwaliła wiedzę na temat zwierząt wiejskich. Dzieci świetnie się bawiły podczas tworzenia wspólnej farmy. A dzięki pięknej pogodzie Nieśmiałki aktywnie spędziły czas na świeżym powietrzu i korzystały ze ścieżki zdrowia.

Podróż do świata nauki i zabawy

W dniu 12 września przedszkolaki z grupy Apsiki i Nieśmiałki odwiedziły Centrum Nauki Cordis w Świdwinie. Dzieci mogły doświadczać, eksplorować w salach do stymulacji zmysłów, nauk przyrodniczych, audiowizualnych. Na koniec wyprawy dzieci wybrały się na krótki spacer zwiedzając miasto oraz Zamek Joanitów. To był niezapomniany dzień.

Hello! It's spring

Zabawy ruchowe i nauka języka angielskiego na łonie natury.

"Zdrojek ogłasza zawody z wiedzy o zaletach wody!" - zajęcia w ramach projektu "Mamo, tato wolę wodę!"

Dzieci uczestniły w zawodach organizowanych przez Zdrojka, których celem było ugruntowanie wiedzy na temat wody, rozwijanie motoryki dużej oraz przypomnienie pełnienia funkcji wody w naszym organizmie. Apsiki

WOJEWÓDZKA KONFERENCJA "AUTYZM - SPEKTRUM MOŻLIWOŚCI"

Dnia 10.04.2024 r. odbyła się WOJEWÓDZKA KONFERENCJA "AUTYZM - SPEKTRUM MOŻLIWOŚCI" pod honorowym patronatem zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Czujemy ogromną radość i zaszczyt, iż mogłyśmy być słuchaczkami i wzbogacić swoją wiedzę uczestnicząc w wykładach doświadczonych pedagogów, terapeutów, specjalistów tj., Pani Dominiki Reglińskiej, Pani Agnieszki Stroynowskiej, Pani Joanny Buława-Halasz, Pani Edyty Tyszkiewicz, Pani Michaliny Nowackiej, Pani Marty Hałaburda.

Migawki z aktywnych, wiosennych zajęć logopedycznych

W tym tygodniu wszystkie grupy ćwiczyły słuch fonemowy, poprawę sprawności artykulatorów poprzez ćwiczenia motoryki wielkiej i małej, planowanie ruchu, ćwiczenia równoważne, wydłużenie fazy wydechowej. Utrwalaliśmy też poprawną wymowę ćwiczonych głosek.